SELECT YOUR LANGUAGE   PL DE EN RU

O firmie

Firma Alumast S.A. Powstała w 2000 roku w Wodzisławiu Śląskim. Na przestrzeni kilkunastu lat stała czołowym producentem wytwarzającym kompozytowe i aluminiowe rozwiązania oświetleniowe i konstrukcyjne dla branży energetycznej, kolejowej, infrastruktury drogowej oraz reklamowej.

Alumast to dziś nie tylko słupy kompozytowe, ale wciąż maszty flagowe aluminiowe i kompozytowe, produkty eventowe oraz różnorodne systemy reklamowe. Spółka jest pionierem w zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji w swojej branży. Dzięki automatyzacji procesu produkcyjnego Alumast konkuruje z międzynarodowymi firmami pod względem jakości i zakresu oferty asortymentowej, natomiast produkty są widoczne na rynkach Europy i Azji. Nośniki reklamy – bo tak też bywają nazywane – wyróżniają się spośród innych m.in. materiałem wykonania oraz oryginalnym designem. Aluminium specjalnego stopu AlMgSi charakteryzuje się podwyższonymi parametrami wytrzymałościowymi oraz sprężystością. Dbamy o trwałość oraz estetykę rur poprzez poddawanie materiału anodowaniu. Dodatkowym atutem jest możliwość malowania masztów na dowolny kolor z palety RAL. Maszty i systemy reklamowe składają się z kilku segmentów co czyni je szybkimi i prostymi w montażu, przenoszeniu i transporcie, a dodatkową zaletą jest waga aluminium, które jest trzykrotnie lżejsze od stali. Wśród masztów występują również te wykonane z kompozytu polimerowo – szklanego. Mnogość zalet tego materiału jest nie do podważenia, a do najważniejszych należy zaliczyć: trwałość, żywotność, bezpieczeństwo oraz wytrzymałość. Wszystko to w jednym produkcie, który nie koroduje, nie odbarwia się i jest lekki. Alumast posiada w swojej ofercie różnorodne nośniki reklamy: maszty aluminiowe i kompozytowe w wersjach Standard, Super, Banner i Superwindtracker, produkty eventowe jak Winder alu i Winder wing, maszty przenośne składane oraz z klikiem, jak również ramy bannerowe i elewacyjne.

 

W ofercie firmy Alumast u znajduje się wiele akcesoriów takich jak zwieńczenie ozdobne do masztów flagowych, systemy mocowania linki, podstawy do masztów na stałe związane z gruntem i przenośne, akcesoria do masztów Exclusive, do ram bannerowych, wydruki flag, wydruki PCV. Spółka dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Nowatorskie rozwiązania i technologie Alumast zastrzegł w Polskim Urzędzie Patentowym. Firma stawia na ciągły rozwój i doskonalenie swoich produktów pod każdym względem. Maszty flagowe i systemy reklamowe cieszą się na rynku sporym powodzeniem i zainteresowaniem a to dzięki jakości, dobrym cenom i krótkim terminom realizacji.

Firma nie boi się wyzwań a do każdego zamówienia podchodzi profesjonalnie. Nośniki reklamy zostały docenione w Poznaniu i nagrodzone Złotym Medalem podczas Międzynarodowych targów Artykułów i Usług Reklamowych EURO-REKLAMA.

 

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa:

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat masztów, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych, oraz na otrzymywanie informacji handlowych na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Hefal Alumast S.A z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 30a, 44-300 Wodzisław Śląski.

© 2015 Copyright by Alumast S.A.
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE