Najszybszym sposobem na zamówienie masztów flagowych jest kontakt z ich producentem, który prowadzi sprzedaż detaliczną poprzez sieć swoich dystrybutorów na terenie kraju jaki i sprzedaż hurtową.

Kontakt z działem handlowym
Zapraszamy do kontaktu z biurem gdzie udzielone zostaną odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zamówieniem masztu, doborem wielkości  flagi, wysokości masztu flagowego, doborze odpowiedniej wersji masztu do potrzeb klienta.

Zamówienia można składać poprzez drogę mailową:  lub telefoniczną 600 372 608.

Realizacja zamówienia
Jeżeli klient zdecydował się  już na konkretny typ masztu i wysokość, bezpośrednio w dziale handlowym dokonuje zamówienie, podając w zamówieniu dane do fakturowania, dane do wysyłki jeżeli są inne niż do fakturowania oraz dane kontaktowe imię, nazwisko i telefon.

Po takiej informacji handlowiec potwierdza, że przyjął zamówienie do realizacji, wystawia zamówienie na produkcję i potwierdza klientowi termin wysyłki towaru oraz ustala formę płatności.

Towar wysyłany jest bezpośrednio do zamawiającego lub na wskazany przez niego adres poprzez spedycję lub firmą kurierską w zależności od gabarytów zamawianych towarów.