Maszt aluminiowy 8m

Poszukujesz skutecznego rozwiązania reklamowego na terenie Twojej posesji? Zapoznaj się z naszą ofertą masztów aluminiowych, aby wybrać odpowiedni model dla siebie!

Jakie są zalety masztów aluminiowych?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór masztów aluminiowych, co pozwoli na dopasowanie jego długości i konstrukcji do indywidualnych preferencji. Maszty aluminiowe są nawet trzykrotnie lżejsze od stali. Sprawia to, że są dużo łatwiejsze w transporcie, a także montażu, gdyż nie potrzebujemy ciężkiego sprzętu do ich udźwignięcia.

Dodatkowo aluminium jest wyjątkowo trwałym materiałem, który doskonale poradzi sobie z działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, w tym śniegu, deszczu czy ostrych promieni UV. W przeciwieństwie do masztów stalowych nasze aluminiowe produkty nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia powłokami ochronnymi.

Jak wykorzystać maszt flagowy?

Produkty dostępne w naszym sklepie posiadają najróżniejsze zastosowanie. Począwszy od dużego wyboru lokalizacji, w których możemy go umieścić, aż po jego przeznaczenie. Do najpopularniejszych zastosowań masztów aluminiowych 8m należą:

  • Maszt flagowy na naszym ogrodzie,
  • Maszt flagowy przydomowy,
  • Maszt reklamowy przy siedzibie danej firmy lub instytucji.

Jak dobrać odpowiednią flagę do masztu 8m?

Bardzo istotną kwestią jest wybór odpowiedniego rozmiaru flagi do naszego masztu. Pozwoli to na właściwe obciążenie masztu, co zapobiegnie awariom masztu. W momencie kiedy zawiesimy zbyt dużą flagę, może ona nasiąknąć np. deszczem, co znacznie zwiększy jej ciężar, a w efekcie może doprowadzić nawet do przekrzywienia się masztu. Dla masztów flagowych 8m przyjmuje się, że długość flagi poziomej nie powinna przekraczać 2m, natomiast flagi pionowej około 1,5m szerokości i 4m długości.