W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór masztów flagowych o różnych wysokościach oraz wykonanych z różnych materiałów. Poznań jest miastem, które także wchodzi w obszar naszych usług, a więc nie musisz szukać już innych ofert – zapoznaj się z naszą!

Jaki maszt flagowy wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz pełen przekrój masztów różnego typu, począwszy od masztów flagowych aluminiowych anodowanych, aż po maszty kompozytowe. Jakie są największe plusy masztów kompozytowych?

Zalety masztów flagowych kompozytowych:

  • długa żywotność,
  • lekka konstrukcja w stosunku do wielkości masztu,
  • doskonałe właściwości fizyczne i odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz fizycznych,
  • 100% ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

Jaką wysokość masztu wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się, na jaką wysokość masztu postawić, zapoznaj się z naszymi wskazówkami. W ofercie posiadamy maszty o wysokości 6 m, 8 m, 10 m. Każdy z nich może być używany z flagą o określonych wymiarach, aby wiatr działający na maszt nie powodował przeciążeń. Zazwyczaj niższe maszty wybierane są do celów prywatnych, a wyższe do celów komercyjnych.

Dlaczego warto wybrać produkty naszej firmy?

Wieloletnie doświadczenie oraz opatentowane, nowoczesne rozwiązania przekładają się na wysoką jakość produktów oraz zadowolenie klientów. Właściwości materiałów, z których zostały wykonane maszty, sprawiają, że oferowane przez nas produkty prezentują się wyjątkowo, są trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę masztów – od standardowych konstrukcji po rozwiązania klasy Master. W naszej ofercie znajdziesz również maszty przenośne, które świetnie sprawdzą się na wszelkiego typu eventach, akcjach reklamowych oraz koncertach lub maszty reklamowe, na których można zawiesić banner z reklamą.