W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży wybór różnego rodzaju masztów takich jak maszty aluminiowe. Bydgoszcz jest miastem, które również wchodzi w obszar naszych usług, a więc nie musisz szukać już innych ofert – zapoznaj się z naszą!

Jakie maszty – Bydgoszcz?

W naszym asortymencie znajdziesz pełen przekrój masztów różnego rodzaju, począwszy od masztów flagowych aluminiowych anodowanych, aż po maszty kompozytowe. Do największych zalet masztów kompozytowych należy przede wszystkim:

  • Lekka konstrukcja w stosunku do wielkości masztu,
  • 100% ekologiczność i bezpieczeństwo dla środowiska,
  • Doskonałe właściwości fizyczne i odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz fizycznych,
  • Długa żywotność.

Jaki masz wybrać?

Nie jesteś do końca przekonany jaki maszt powinieneś wybrać? Zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy przeanalizują Twoje potrzeby i pomogą dokonać właściwego wyboru. Dzięki temu zyskasz pewność, że maszt, który kupujesz, idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

Ze strony naszej firmy możemy zagwarantować doskonałą jakość oraz produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów i surowców wielokrotnie testowanych i poddawanych próbom. Od prawie 20 lat dostarczamy maszty flagowe na rynek polski i z naszych usług zadowolonych jest wielu Klientów.

Jaka wysokość masztu?

Jeżeli zastanawiasz się, jaka wysokość masztu będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb, zapoznaj się z naszymi wskazówkami. W ofercie posiadamy maszty o wysokości 6 m, 8 m, 10 m. Każdy z nich może być używany z flagą o określonych wymiarach, aby wiatr działający na maszt nie powodował przeciążeń. W zależności od tego, czy poszukujesz masztów do celów prywatnych czy komercyjnych, różna wysokość będzie odpowiednia.