Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu masztów flagowych w miejscowości Bielsko-Biała. Dzięki bogatemu doświadczeniu, a także stosowaniu surowców najwyższej jakości, zyskują Państwo pewność, że zakupiony maszt będzie doskonale spełniał swoje zadanie i służył długi czas.

Jaki masz flagowy wybrać?

W ofercie naszej firmy można znaleźć różne propozycje masztów flagowych, które z pewnością zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki dużemu wyborowi dostępnych surowców możemy pomóc w odpowiednim dopasowaniu wszystkich parametrów, aby zagwarantować najwyższe zadowolenie z produktu. W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno maszty wykonane z aluminium anodowanego, jak i kompozytu polimerowego, który odznacza się doskonałymi właściwościami.

Jakie są zalety masztów kompozytowych?

  • Kompozyt odznacza się niewielka waga w stosunku do wielkości masztu, co sprawia, że może być bez obaw stosowany przy masztach o dużej długości,
  • Charakteryzuje się wysoką odpornością na zniszczenia, w tym warunki atmosferyczne włączając w to deszcz, śnieg, słońce czy wiatr,
  • Kompozyt stosowany w naszej firmie jest w 100% ekologiczny i bezpieczny dla środowiska,
  • Nie przewodzi on prądu, a więc nie zakłóca pracy urządzeń elektrycznych.

Jakie jest zastosowanie masztów?

Nasze usługi oferujemy również na terenie miejscowości Bielsko-Biała, dzięki czemu mieszkańcy tej okolicy mogą mieć pewność najwyższej jakości usług i doskonałych produktów służących na lata. Jeżeli zastanawiasz się, jakie może być zastosowanie masztów flagowych – mogą one służyć jako:

  • Ekspozycja materiałów reklamowych dla Twojej firmy,
  • Oznacznik siedzib firm oraz instytucji,
  • Jako narzędzie umożliwiające eksponowanie przynależności do danej narodowości.

Wysokość masztów flagowych

W naszej ofercie posiadamy wiele wysokości masztów flagowych. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać jeden z nich. Najczęściej wybieranymi masztami w naszej ofercie są to, o wysokości 6 m, 8 m i 10 m. Skontaktuj się z naszymi pracownikami, jeżeli pragniesz nabyć maszt o niestandardowej wysokości.