Chcesz, aby Twoja firma wyraźnie odróżniała się na tle innych budynków? Szukasz atrakcyjnej reklamy, która również skutecznie wpłynie na dobry wizerunek Twojej firmy? Wybierz jeden z produktów naszej firmy! Przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne maszty flagowe, które świetnie wyeksponują siedzibę firmy, instytucji lub prywatną posiadłość.  

Słup kompozytowy – dlaczego warto?

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości słupy kompozytowe. Jest to trwałe, eleganckie rozwiązanie oraz atrakcyjna i skuteczna forma reklamy. Maszty wykonane są z kompozytu polimerowo-szklanego. Dzięki temu są bardzo lekkie, łatwe w montażu oraz wyjątkowo trwałe. Nie straszne im zmienne warunki atmosferyczne. Są również bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dodatkowym atutem naszych produktów kompozytowych jest odporność na korozję, brak wartości złomowej oraz bogaty wybór dostępnych rozwiązań, tak aby dopasować się do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów.

Zastosowania słupów do wywieszania flag

Słupy kompozytowe naszej firmy znajdują szerokie zastosowanie. Można je zobaczyć przed różnego typu firmami, instytucjami, posesjami prywatnymi, a nawet przed restauracjami, supermarketami czy stacjami paliw. Wszystko dzięki naszej bogatej ofercie, w której znajdują się różnorodne maszty. Z tego względu każdy z klientów jest w stanie dobrać produkt, który spełnia jego wymagania.

 Gdzie możesz zamontować słup kompozytowy? Najczęściej maszty flagowe montuje się:

  • przed siedzibami firm oraz instytucji,
  • w przydomowych ogrodach lub na prywatnych posesjach.

Dlaczego warto postawić na produkty naszej firmy?

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować bogatą ofertę różnorodnych masztów flagowych. Zakupisz u nas nie tylko maszty kompozytowe oraz aluminiowe, ale także maszty przenośne oraz reklamowe.