Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu masztów flagowych dla klientów w całej Polce. Bogate doświadczenie oraz wykorzystanie surowców najwyższej jakości sprawia, że oferowane przez nas maszty są wyjątkowo wytrzymałe. Dodatkowo prezentują się atrakcyjnie, a ich montaż jest prosty.

Maszty Wodzisław – zastosowanie

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne maszty flagowe. Z tego względu produkty zakupione u nas znajdują szerokie zastosowanie. Realizujemy różne projekty, a nasze maszty są montowane przed wielkimi firmami, ważnymi instytucjami, a także na stacjach paliw czy na prywatnych posesjach.

W naszej ofercie znajdują się maszty aluminiowe, kompozytowe, przenośne i reklamowe. Różnej wysokości maszty flagowe sprawiają, że możesz dopasować u nas produkt na miarę swoich potrzeb.

Wysokość masztów flagowych

W naszej ofercie posiadamy wiele wysokości masztów flagowych. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać jeden z nich. Najczęściej wybieranymi produktami w naszej ofercie są te, o wysokości 6 m, 8 m i 10 m. Skontaktuj się z naszym zespołem, jeżeli chcesz nabyć maszt o niestandardowej wysokości. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaproponować rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Dlaczego warto postawić na produkty naszej firmy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Realizowaliśmy różne zlecenia, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji i z chęcią pomożemy Ci wybrać produkty najlepiej dostosowane do twoich potrzeb. Atutem naszych masztów kompozytowych jest odporność na korozję, brak wartości złomowej, a także szeroki wybór rodzajów masztów.