Chcesz, aby Twoja firma wyraźnie odróżniała się na tle innych budynków? Szukasz atrakcyjnej reklamy, która również skutecznie wpłynie na dobry wizerunek Twojej firmy? Wybierz jeden z naszych produktów! W ofercie znajdziesz różnego typu maszty flagowe, które z powodzeniem odróżnią Cię od konkurencji. Jeżeli chcesz, aby flaga prezentowała się jeszcze lepiej, wybierz również windtracker!

Windtracker – dlaczego warto?

Windtracker to ramie, które podtrzymuje flagę u góry. Dzięki temu prezentuje się ona atrakcyjnie bez względu na warunki atmosferyczne. Windtracker to rozwiązanie, które wybierają szczególnie te osoby, którym zależy na tym, aby flaga była wyraźnie widoczna nawet w bezwietrzne dni.

Dzięki temu, że windtracker stale podtrzymuje flagę rozpostartą, Twoja firma lub instytucja będzie zawsze widoczna niezależnie od warunków atmosferycznych.

Dlaczego warto wybrać produkty naszej firmy?

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza sprawiły, że w naszej ofercie możesz znaleźć wysokiej jakości produkty wykonane z trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie, ponieważ oferujemy różnorodne maszty o kilku wysokościach.

Jaką wysokość masztu wybrać?

Zastanawiasz się, jaka wysokość masztu będzie najlepsza? Wszystko zależy od tego, jaką funkcję ma spełniać produkt i gdzie chcesz, aby został zamontowany. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze wysokości masztów flagowych, które z powodzeniem możesz dopasować do swoich preferencji. Oferujemy zarówno niższe maszty flagowe, które z powodzeniem sprawdzą się w ogrodzie przydomowym, jak i maszty o wysokości 8 lub 10 m, które sprawdzą się w funkcji reprezentacyjnej i reklamowej.

Dlaczego warto postawić na produkty naszej firmy?

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty, które są efektowne i wytrzymałe. To efekt doświadczenia, opatentowanych rozwiązań oraz właściwości kompozytu polimerowego oraz aluminium anodowanego. Jeżeli nie wiesz, na jaki produkt z naszej oferty się zdecydować, koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać produkt dostosowany do Twoich potrzeb!