Maszt flagowy teleskopowy to skuteczny sposób na reklamę Twojej firmy! To również świetne rozwiązanie, jeżeli chcesz zadbać o atrakcyjny wizerunek biznesu, instytucji czy nawet własnej posesji. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w produkcji masztów aluminiowych i kompozytowych dokładnie wiemy, jakie potrzeby posiadają nasi Klienci oraz jak produkować maszty, aby miały one najlepsze właściwości i służyły jak najdłużej.

Jak możesz wykorzystać maszty flagowe?

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że przygotowaliśmy dla naszych klientów bogatą ofertę produktów, w tym również maszty flagowe teleskopowe. Można je zobaczyć przed różnego typu firmami, instytucjami, posesjami prywatnymi, a nawet przed restauracjami, supermarketami czy stacjami paliw.

Maszty flagowe możesz wykorzystać jako:

  • ekspozycja materiałów reklamowych dla Twojej firmy,
  • oznacznik siedzib firm oraz instytucji,
  • narzędzie umożliwiające eksponowanie przynależności do danej narodowości

Jaką wysokość masztu wybrać?

Zastanawiasz się, jaką wysokość masztu wybrać? Wszystko zależy od tego, jaką funkcję ma spełniać produkt i gdzie chcesz, aby został zamontowany. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze wysokości masztów flagowych, które z powodzeniem możesz dopasować do swoich preferencji. Oferujemy zarówno niższe maszty flagowe, które z powodzeniem sprawdzą się w ogrodzie przydomowym, jak i maszty o wysokości 8 lub 10 m, które sprawdzą się w funkcji reprezentacyjnej i reklamowej.

Dlaczego warto postawić na produkty naszej firmy?

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty, które są efektowne i wytrzymałe. To efekt wieloletniego doświadczenia, opatentowanych rozwiązań oraz właściwości kompozytu polimerowego oraz aluminium anodowanego. Jeżeli nie wiesz, na jaki produkt z naszej oferty się zdecydować, koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać produkt dostosowany do Twoich potrzeb!