Jeżeli poszukujesz efektywnego rozwiązania reklamowego dla swojej firmy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wszelkiego rodzaju masztów flagowych. Nasze usługi realizujemy na terenie Gliwic i nie tylko, z dbałością o najdrobniejszy szczegół realizacji. Do produkcji masztów wykorzystujemy materiały najbardziej zaawansowane technologicznie, które z łatwością wytrzymają wszystkie niekorzystne warunki pogodowe, które mogą się przytrafić.

Flaga reklamowa – skuteczny marketing Twojej firmy

Flagi reklamowe są jednymi z najefektywniejszych form reklamowania naszego biznesu. Doskonale widoczne z dużej odległości, rewelacyjnie przykuwają uwagę. Możemy wyeksponować na nich zarówno logo, jak i nazwę naszej firmy, a także wszelkie inne treści, na których nam zależy. Powiewająca na wietrze flaga będzie zwracała uwagę, a dodatkowo sprawi, że cały obiekt będzie odbierany bardziej profesjonalnie.

Jak dobrze wyeksponować flagę reklamową?

Kluczem do sukcesu prawidłowego wyeksponowania flagi reklamowej jest wybór odpowiedniego masztu flagowego. Aby spełniał on swoje zadanie musi być wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będzie odporny na takie warunki atmosferyczne jak:

  • Promienie UV,
  • Deszcz,
  • Wilgoć,
  • Mróz,
  • Gwałtowny wiatr.

Technologie, które stosujemy do produkcji różnego rodzaju masztów w naszej firmie pozwalają nam zagwarantować ich długi czas eksploatacji na zewnątrz przy zachowaniu wszystkich walorów wizualnych produktu.

Dodatkowo, na każdym etapie realizacji zlecenia służymy profesjonalnym doradztwem, które zagwarantuje, że produkt, który Państwo kupujecie, będzie dokładnie spełniał wszystkie wymagania.

Jaką długość masztu wybrać?

Kluczem do sukcesu odpowiedniej realizacji danego projektu jest oszacowanie wymaganej długości masztu, która będzie zachowana w odpowiednich proporcjach w stosunku do długości flagi. Dzięki temu maszt z łatwością będzie mógł utrzymać ciężar flagi reklamowej, nawet jeżeli będą oddziaływały na nią różnego rodzaju warunki pogodowe.

Jeżeli maszt będzie zbyt krótki, a flaga za długa, skutki mogą być opłakane. W najgorszym wypadku oczywiście będzie to przeciążenie konstrukcji i wywrócenie się masztu reklamowego.

Chcąc zapobiec temu musimy podać wymiary flagi i zakupić odpowiednio dłuższy maszt. W przypadku flag poziomych, szacuje się, że długość masztu powinna być 4 razy dłuższa niż długość flagi. W przypadku flag pionowych, maszt powinien być 2 do 3 razy dłuższy.