Poszukujesz atrakcyjnej i niecodziennej reklamy dla swojej firmy? Specjalizujemy się w produkcji masztów flagowych w Lublinie, a także innych miastach. Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą masztów flagowych naszej firmy. Odróżnij się skutecznie od swojej konkurencji!

Jak wykorzystać maszt flagowy?

Maszt flagowy to sposób, dzięki któremu Twoja posesja lub biznes jest widoczny dla wielu osób nawet z daleka. Produkty dostępne w naszym sklepie mają szerokie zastosowanie.

Najczęściej wykorzystuje się je jako:

  • maszty flagowe na naszym ogrodzie,
  • maszty flagowe przydomowe,
  • maszty reklamowe przed siedzibą firmy lub instytucji.

Jaką wysokość masztu wybrać?

Chcemy dopasować się do wielu potrzeb naszych klientów, dlatego w ofercie przygotowaliśmy różne wysokości masztów flagowych. Oferujemy zarówno niższe maszty flagowe, które z powodzeniem zamontujesz w swoim ogrodzie, jak i maszty o wysokości 8 lub 10 m, które sprawdzą się w funkcji reprezentacyjnej oraz reklamowej.

Dlaczego warto wybrać produkty naszej firmy?

Wieloletnie doświadczenie oraz opatentowane, nowoczesne rozwiązania przekładają się na wysoką jakość produktów oraz zadowolenie klientów. Właściwości materiałów, z których zostały wykonane maszty, sprawiają, że oferowane przez nas produkty prezentują się wyjątkowo, są trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór rodzajów masztów – od standardowych konstrukcji po rozwiązania klasy Master. W naszej ofercie znajdziesz również maszty przenośne, które znajdują zastosowanie przede wszystkim na wszelkiego typu eventach, akcjach reklamowych oraz koncertach lub maszty reklamowe, na których można zawiesić banner z reklamą.