Nadchodzi wiosna a z nią pora na wiosenne porządki. Warto odświeżyć wygląd masztów flagowych i flag na nich eksponowanych. W związku z tym, zapraszamy do zaopatrzenia się w niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania przeglądu i naprawy masztów. Czekając na pierwsze promienie słońca zapraszamy do zakupów akcesoriów z 10% rabatem. Promocja obowiązuje do 20 marca 2021 roku.

 

W naszej ofercie posiadamy także flagi reklamowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Może warto zadbać o wizerunek firmy kompleksowo? 

Dla wszystkich tych, którzy nie posiadają jeszcze swojego masztu flagowego mamy atrakcyjne propozycje na zakup gotowego rozwiązania masztu flagowego z flaga i dostawą oraz montażem. 

Dla klienta prywatnego polecamy maszty w wersji Standard, są idealnym rozwiązaniem do wywieszania flag narodowych w przydomowych ogródkach. Dostępne są w wysokościach od 6 do 12m. Maszty wyposażone są w zwieńczenia ozdobne w kolorze białym, linkę oraz knagę. 

 

Dla jednostek samorządowych maszty w wersji Super sprawdzą się najlepiej. Maszt flagowy posiada linkę schowaną w maszcie, głowicę obrotową z białym zwieńczeniem, knagę wewnętrzną, opaski oraz obciążnik. Maszty mają wysokości od 6 do 12m.

Przed firmę polecamy maszty flagowe Superwindtracker. Maszty posiadają w swoim wyposażeniu ramiona dzięki którym flaga jest stale eksponowana na maszcie nawet przy bezwietrznej pogodzie. Dostępne wysokości od 6m do 12m.

Nasze maszty produkowane są z aluminium anodowanego lub z kompozytów polimerowych. Całość produkcji ma miejsce na terenie naszego zakładu produkcyjnego w Wodzisławiu Śląskim.