Co zawiera w cenie maszt flagowy Alumast?

Maszty flagowe kompozytowe bez ukrytych kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z ogólną informacją o dostępnych produktach firmy Alumast. 

Cena masztów kompozytowych uzależniona jest od proponowanej wersji i wysokości, w cenie oferujemy kompletny maszt gotowy do montażu. Wersja Standard to najprostsza i najtańsza opcja masztu dla firmy, dla domu, flaga wznoszona jest linką, która mieści się na zewnątrz rury masztowej, linka zawiązywana jest na knadze węzłem żeglarskim. Knaga umieszczona jest zazwyczaj 1,5 m nad ziemią, ekspozycja flagi uzależniona jest od podmuchów powietrza które wprowadzają ja w ruch, dostępna wysokość masztów od 6 do 12 m.

Wersja Super masztu flagowego, tutaj linka znajduje się w środku masztu, rozwiązanie to jest trochę droższe. System wciągania i opuszczania flagi za pomocą linki mocowanej na knadze wewnętrznej, schowanej wewnątrz rury masztowej, rozwiązanie to idealnie zabezpiecza flagę przed kradzieżą jak i również likwiduje hałas, który może być powodowany poprzez uderzenie linki o maszt.

Najdroższą a zarazem najbardziej wyposażoną wersją masztu jest maszt Superwindtracker, gdzie linka jest w środku masztu a ramię poziome zwane Windtrackerem jest przymocowane do głowicy obrotowej. Rozwiązanie to pozwala na pełną prezentację flagi niezależnie od panujących warunków atmosferycznych oraz umożliwia podnoszenie i opuszczenie flagi bez konieczności kładzenia masztu. Doskonale sprawdza się dla flag firmowych pionowych.

W ofercie posiadamy także maszty wysokie Maxima. 

Najbardziej prestiżowe maszty z grupy masztów Master, maszty kompozytowe , stożkowe o wysokości od 13 do 22 m, dostępne w kolorystyce RAL, charakterystyczną cechą jest ich wytrzymałość, elastyczność, klasyczny system wciągania flagi poprzez linkę mocowaną na zewnętrznej knadze, odporność na sole, korozję, akty wandalizmu, 100% recyklingu.

Gwarancja masztów Maxima to 25 lat na łamliwość.

maszt maxima w Wodzisławiu Śląskim

maszt maxima

maszt maxima