Sezon majowych świąt państwowych przed nami, dlatego warto się do nich dobrze przygotować.  W tym artykule skupimy się na dedykowanej ofercie dla jednostek państwowych (tj. straży pożarnej, wojska, urzędów, nadleśnictwa itp.), obejmującej maszty flagowe w barwach narodowych (lub w innych).

Maszty_flagowe_barwy_narodowe_alumast

Stacjonarne maszty flagowe biało – czerwone lub w innych barwach związkowych

W naszej ofercie mamy nie tylko jednokolorowe maszty flagowe, ale także w barwach narodowych lub innych (np. związkowych). Maszty flagowe mogą być wykonane z aluminium lub kompozytu poliestrowo-szklanego w różnych wysokościach (maszt flagowy kompozytowy firmy Alumast może mieć wysokość nawet 22 metry!) – wszystko zależy od gustu. Trzeba jednak zaznaczyć, że oczywiście kompozytowe maszty flagowe są o wiele trwalsze, dzięki licznym zaletom użytego materiału (patrz: artykuł tutaj).

Maszty flagowe firmy Alumast produkowane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz ceremoniałami, które mają na celu przekazanie informacji o prawidłowym wieszaniu biało-czerwonej flagi.

Oprócz danych technicznych w tych dokumentach wskazano, że flaga Polski powinna być rozpostarta na maszcie flagowym od godzin rannych do zmierzchu – po tym czasie flagę należy ściągnąć, chyba że flaga będzie podświetlona. I tutaj firma Alumast ma gotowe rozwiązanie – oświetlenie flagi naszym systemem Jupiter!

Nasza propozycja

Jeśli nie masz czasu na szukanie i wybieranie odpowiedniego masztu flagowego, może zainteresuje Cię nasza kompletna propozycja. A mianowicie dla jednostek państwowych szczególnie polecamy 2 zestawy masztów flagowych, które gotowe są już do posadowienia:

– biało – czerwony maszt aluminiowy segmentowy wersja Standard– wysokość 6 lub 10 metrów z tuleją osadczą (więcej na stronie internetowej www.maszty.com.pl)

alumast_maszt_segment_standard

– biało – czerwony maszt kompozytowy wersja Standard– wysokość 6, 10 lub 12 metrów ze wspornikiem zawiasowym (więcej tutaj)

 

Powyższe maszty posiadają niezbędne akcesoria tj. linkę na zewnątrz masztu, knagę do mocowania linki, srebrne ozdobne zwieńczenie masztu, tuleję lub wspornik zawiasowy (w zależności od rodzaju masztu flagowego).

Dodatkowo chcemy podkreślić, że jesteśmy polskim producentem i dla nas najważniejsza jest jakość i trwałość, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji masztów (od 2000 roku) zatem nie musisz się obawiać

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie dedykowanej dla jednostek państwowych, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.maszty.com.pl lub kontaktu telefonicznego i mailowego.

Serdecznie zapraszamy!