Maszty aluminiowe

Maszty aluminiowe

Wysokiej jakości produkty w przystępnej dla każdego cenie. Maszty wykonane z aluminium anodowanego, którego stop charakteryzuje się podwyższoną sprężystością i wytrzymałością.

Do wyboru są trzy rodzaje masztów segmentowych: Standard, Super i Superwindtracker.

Standard

Flaga wznoszona jest za pomocą linki umieszczonej na zewnątrz masztu flagowego. Linka związywana jest na knadze węzłem żeglarskim umiejscowionej zwyczajowo półtorej metra nad ziemią. Ekspozycja flagi uzależniona jest od warunków wiatrowych. Maszt flagowy mocowany jest w fundamencie betonowym na tulei montażowej bądź opcjonalnie na zawiasie montażowym.

Super

Linka znajduje się w środku rury masztowej zamykanej na śrubę imbusową likwidując hałas oraz chroniąc przed kradzieżą flag. Ekspozycja flagi podobnie jak w masztach standard uzależniona jest od warunków wiatrowych. Maszt flagowy mocowany jest w fundamencie betonowym za pomocą tulei bądź wspornika zawiasowego.

Superwindtracker

Maszt flagowy z linką w środku i ramieniem poziomym na szczycie masztu. Pozwala to na eksponowanie flagi nawet w dni bezwietrzne. Maszt pozwala na opuszczanie i wciąganie ramienia. Maszt flagowy mocowany jest w fundamencie betonowym za pomocą tulei osadczej bądź wspornika zawiasowego.


Do pobrania

KARTY KATALOGOWE 

KARTA KATALOGOWA - MASZTY SEGMENTOWE STANDARD

KARTA KATALOGOWA - MASZTY SEGMENTOWE SUPER

KARTA KATALOGOWA - MASZTY SEGMENTOWE SUPERWINDTRACKER

INSTRUKCJE

INSTRUKCJA MONTAŻU MASZTÓW STANDARD

INSTRUKCJA MONTAŻU MASZTÓW SUPER

INSTRUKCJA MONTAŻU MASZTÓW SUPERWINDTRACKER

INSTRUKCJA WYKONANIA STÓP FUNDAMENTOWYCH DO MASZTÓW 5-12M

KARTA GWARANCYJNA MASZTÓW FLAGOWYCH