Maszty aluminiowe

Maszty kompozytowe

Rozwiązanie eleganckie, trwałe, przy tym skuteczna forma reklamy. Maszty wykonane z kompozytu polimerowo – szklanego charakteryzującego się ultralekką wagą, brakiem kosztów eksploatacji, żywotnością sięgającą co najmniej 40 lat, łatwością montażu oraz transportu.

Oferujemy maszty dostępne w czterech wersjach: Standard, Super, Superwindtracker oraz Master.


Standard

Flaga wznoszona jest linką, która mieści się na zewnątrz masztu. Linka zawiązywana jest na knadze węzłem żeglarskim, która umieszczona jest zazwyczaj 1,5 metra nad ziemią. Ekspozycja flagi uzależniona jest od podmuchów powietrza, które wprowadzają ją w ruch.

Super

Linka znajduje się w środku masztu. Rozwiązanie to likwiduje hałas, który może być powodowany przez uderzenie linki o maszt. Wciąganie i opuszczanie flagi odbywa się za pomocą linki mocowanej na knadze wewnętrznej, schowanej wewnątrz rury masztowej. Rozwiązanie to częściowo chroni przed kradzieżą flagi. Na dole flagi zamocowany jest obciążnik, którego zadaniem jest jej naprężenie.

Superwindtracker

Flaga wznoszona jest za pomocą linki umieszczonej na zewnątrz masztu flagowego. Linka związywana jest na knadze węzłem żeglarskim umiejscowionej zwyczajowo półtorej metra nad ziemią. Ekspozycja flagi uzależniona jest od warunków wiatrowych. Maszt flagowy mocowany jest w fundamencie betonowym na tulei montażowej bądź opcjonalnie na zawiasie montażowym.

Master

Maszty kompozytowe o wysokości do 22 m!


Do pobrania

KARTY KATALOGOWE

KARTA KATALOGOWA - MASZTY STANDARD

KARTA KATALOGOWA - MASZTY SUPER

KARTA KATALOGOWA - MASZTY SUPERWINDTRACKER

KARTA KATALOGOWA - MASZTY MASTER

INSTRUKCJE

INSTRUKCJA MONTAŻU MASZTÓW STANDARD

INSTRUKCJA MONTAŻU MASZTÓW SUPER

INSTRUKCJA MONTAŻU MASZTÓW SUPERWINDTRACKER

INSTRUKCJA STAWIANIA MASZTÓW KOMPOZYTOWYCH TYPU MASTER

INSTRUKCJA WYKONANIA STÓP FUNDAMENTOWYCH DO MASZTÓW 5-12M 

INSTRUKCJA WYKONANIA STÓP FUNDAMENTOWYCH DO MASZTÓW 13-22M

INSTRUKCJA BHP

INSTRUKCJA EKSPONOWANIA FLAGI

DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

KARTA GWARANCYJNA MASZTÓW FLAGOWYCH